Konkurs plastyczno-techniczny „Najpiękniejsza Panda”

1 marca 2022
logo placówki

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO

„NAJPIĘKNIEJSZA PANDA”

ORGANIZATOR: Filia Publicznego Przedszkola Galileo we Wrocławiu na ul. Tadeusza Brzozy 23

Celem konkursu jest:

1. Wykonanie pracy plastycznej lub technicznej zgodnie z podanym tematem „Najpiękniejsza Panda” z okazji Dnia Pandy
  2. Rozwijanie aktywności twórczej i kreatywności dzieci.
  3. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez wykorzystanie różnorodnych metod plastycznych i technicznych.

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs kierowany jest do Przedszkolaków Filii Przedszkola Galileo na ul. Tadeusza Brzozy 23 we Wrocławiu.
  2. Praca powinna zostać wykonana zgodnie z tematem „Najpiękniejsza Panda”.
  3. Prace należy przynieść do placówki Filii Przedszkola Galileo na ul. Tadeusza Brzozy 23 Wrocławiu.
  4. Udział w konkursie oznacza udzielenie organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy (zdjęcie pracy) na stronie internetowej placówki oraz Facebooku placówki.
  5. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udział dziecka w konkursie „Najpiękniejsza Panda” oraz wykorzystaniem danych osobowych (imię, nazwisko, wiek, grupa) celem wyznaczenia nagrodzonych i wyróżnionych prac na Facebook’u i stronie www Filii Przedszkola Galileo we Wrocławiu (zgoda do pobrania i wypełnienia).

Warunki konkursu:

1. W konkursie nagrodzone zostanie I, II i III miejsce na podstawie liczby polubień na Facebook oraz dwa wyróżnienia przez organizatora.
  2. Technika oraz format pracy dowolne.
  3. Prace można przynosić od 01.03.2022 r. (wtorek)
  4. Ostateczny termin przyniesienia prac upływa 11.03.2022 r. (piątek)
  5. Prace dostarczone po wyznaczonym terminem lub niezgodne z tematem i regulaminem nie będą upublicznione.
  6. Do każdej pracy konkursowej proszę dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz zgodę na udział.

Wszystkie podpisane prace, zgodne z tematyką zostaną sfotografowane i umieszczone na profilu Facebook Filii Publicznego Przedszkola Galileo we Wrocławiu 12.03.2022 r. (sobota) i tego dnia rozpocznie się głosowanie:

Wyłonienie zwycięzców odbędzie się na podstawie największej liczby polubień pod zdjęciem danej pracy – zachęcamy do głosowania!

Liczenie głosów nastąpi 16.03.2022 r. o godzinie 17:00 – po tej godzinie każde dodatkowe polubienia będą nieważne (tj. nie będą brane pod uwagę do wyłonienia I, II i III miejsca pod względem największej liczby polubień).

1. Ogłoszenie wyników nastąpi 03.2022 r. o godzinie 19:00 na Facebook’u oraz stronie internetowej Filii Publicznego Przedszkola Galileo we Wrocławiu.
  2. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa dla pierwszych trzech miejsc oraz dwóch wyróżnień.
    Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzyma dyplom uczestnictwa.

Koordynator konkursu:

Natalia Nowak